wybierz język: pl uk
aktualności

Systemy BMS
Firma wykonuje systemy BMS (Building Management Systems) zbudowane w oparciu o urządzenia automatyki różnych firm. Dzięki stosowanym sterownikom PLC oraz urządzeniom kontrolno-pomiarowym możemy zbudować system nadzorczy dla pojedynczego urządzenia jak i dla złożonych układów składających się z wielu rozbudowanych elementów komunikacyjnych. Takie rozwiązania pozwalają w prosty sposób nadzorować zbudowane instalacje umożliwiając wprowadzanie parametrów z poziomu interfejsu graficznego na komputerze.
  
Automatyka
Firma kompleksowo realizuje zadania w zakresie automatyki. We własnym zakresie wykonujemy dokumentację projektową, dostarczamy rozdzielnice zasilająco-sterujące, montujemy elementy automatyki, wykonujemy trasy kablowe i uruchamiamy całą instalację.
  
Optymalizacja zużycia mediów
Nasze doświadczenie zdobyte podczas budowy systemów nadzoru budynków spowodowało poszerzenie oferty o doradztwo w zakresie  optymalizacji zużycia energii podczas ich użytkowania. Jednym z narzędzi, które pomaga nam optymalizować zużycie mediów w budynku jest specjalistyczne oprogramowanie stworzone przez firmę TREND o nazwie Trend Energy Manager. Oprogramowanie pozwala w prosty graficzny sposób ocenić zużycie energii w trybie online, co umożliwia szybką reakcję na nieprzewidziane zdarzenia podczas pracy wielu urządzeń odbiorczych.
  
Serwis układów automatyki sterującej:
- okresowe przeglądy konserwacyjne układów automatyki sterującej,
- wymiana uszkodzonych elementów,
- sprawdzenie działania algorytmów sterowania,
- szkolenia z zakresu obsługi automatyki.
  

  

© 2011 Prodam. Wszelkie prawa zastrzeżone.